Що потрібно враховувати під час вибору кольорів?

По-перше, подумайте про свої очікування щодо зовнішнього вигляду, кольору або типу кольорів. Якщо у вас немає чітко визначених переваг, варто пошукати натхнення в Інтернеті або спеціалізованих журналах і каталогах. Ви також можете зробити ставку на позачасову класику, яка завжди виглядає красиво: троянди, півонії, орхідеї або лілії.

При виборі рекомендується слідувати символіці даного виду квітки, кольору або поєднувати рослини зі знаком зодіаку.

Сезонність кольорів

Крім вищезгаданих факторів, вибір кольорів також повинен бути продиктований їх доступністю на ринку. Вибираючи квіти, яких немає у певну пору року, ви повинні враховувати більші витрати.

 

Ось приклад кольорів у контексті їхньої сезонності:

  1. весняні квіти: тюльпан, бузок, конвалія, фрезія, нарцис, анемон, виноградний гіацинт, ранункулюс;
  2. літні квіти: троянда, лаванда, жоржин, півонія, гладіола, соняшник, гарденія, гортензія, еустома, гіпсофіла, калла, дельфініум;
  3. осінні квіти: гвоздика, горобина, троянда, жоржин, гортензія, шипшина, альстромерія;
  4. зимові квіти: морозник, гіацинт, пуансеттія, амариліс, тюльпан.

Колір

Ще один важливий елемент, на який потрібно звернути увагу, - це кольори. Вони повинні відповідати обраній тематиці чи декору кімнати. Вибираючи відтінок кольорів, пам'ятайте, що він повинен гармоніювати з іншими елементами декору, але при цьому виділятися на їхньому тлі.

Світлошкірі блондинки витончено виглядатимуть у компанії кольорів пастельних відтінків з більш темним акцентом. Темношкірим брюнеткам варто вибирати виразніші кольорові акценти, наприклад червоний і рожевий. Рудоволосим жінкам підійдуть квіти теплих тонів золотого, жовтого або помаранчевого кольорів.

Коли замовляти квіти на торжество

Якщо планується урочистий захід з безліччю гостей, то про придбання квітів краще подбати заздалегідь. Перший крок – вибрати надійного постачальника. Магазин 8opt.com.ua пропонує багато товарних позицій для оптової покупки. На сайті ви знайдете популярні види та відтінки квітів за приємними цінами. Замовити квіти живі оптом можна через сайт або форму зворотного зв'язку.

Після того, як ви оформили замовлення, варто уточнити бажану дату доставки та обговорити всі деталі замовлення з менеджером. Завдяки цьому ви будете впевнені, що квіти доставлять відповідно до плану. На сайті 8opt.com.ua ви в будь-який час можете замовити квіти оптом - каталог оновлюється регулярно та містить лише актуальні позиції.

Живі квіти оптом