Коли справа стосується людей похилого віку, вам потрібно подумати про те, як вони можуть ставитися до цих квітів. Більшість людей ставляться до них як до звичайних красивих кольорів, нічим не примітних, тому проблем бути не повинно. Гвоздики можна подарувати стороннім людям – другові з нагоди захисту дисертації. Це досить універсальні квіти, а різноманітність видів та відтінків дозволяє створювати оригінальні, функціональні та міцні композиції з них або у поєднанні з іншими кольорами:

  1. герберами;

  2. ромашками;

  3. хризантемами;

  4. ліліями;

  5. гіацинтами.

Гвоздики - як їх доглядати?

Ці квіти при правильному догляді можуть довго зберігати свій привабливий зовнішній вигляд. Необхідно пам'ятати, що не слід розміщувати їх у сонячному місці або впливати на сигаретний дим або вуличні вихлопні гази. Перед розміщенням на вітрину або у вазу рекомендується обрізати стебла під кутом. Регулярно слід замінювати воду, щоб у ній не розмножувалися бактерії, що скорочує термін життя зрізаних квітів. Недостатньо додати води. Ця вода має бути теплою, а не надто холодною.

Варто пам'ятати про чутливість гвоздики до етилену. У квітів, що розпустилися, слід видалити вже зів'ялі стебла. Гвоздика не вимагає спеціальних поживних речовин, але ви можете використовувати трохи підживлення у вигляді перманганату калію та цукру. Підійде борна кислота.

 

Гвоздику, завдяки великій кольоровій гамі, міцності та універсальності, часто купують з різних приводів. Витончені як окремо, так і в композиціях з іншими видами, вони є підходящим варіантом для квіткового подарунка коханій людині. Про них варто пам'ятати, коли ви плануєте купити благородний барвистий букет. Це квіти з багатою, яскравою історією, пов'язані з нашою країною. Варто познайомитися з ними і знову відкрити для себе красу гвоздик.

Де купити?

Якщо вам потрібна червона гвоздика, купити оптом можна на сайті 8opt.com.ua. Крім традиційного червоного кольору рослини компанія пропонує ряд інших варіантів. Щоб замовити квіти онлайн достатньо заповнити спеціальну форму на сайті. Крім того, можна замовити зворотний дзвінок і прояснити всі моменти, що цікавлять, у менеджерів компанії.

Перевага компанії в тому, що гвоздика оптом (ціна залежить від кількості) поставляється оперативно і в найсвіжішому вигляді. Доставка можлива до будь-якої точки України.

Гвоздика оптом