У створенні атмосфери торжества центральну роль відіграють квіти. Вишукані квіткові прикраси - невід'ємний елемент декору приміщення, що дозволяє створити фотозону і надати шляхетності аскетичному оздобленню залу.

Квіткові композиції є актуальними для:

  1. весіль;

  2. ювілеїв;

  3. корпоративів;

  4. іменин;

  5. заручин;

  6. випускних вечорів.

Грамотною ідеєю, що економить бюджет, буде замовити квіти оптом. Цей варіант гарантує, що свято буде оформлене за планом, а рослини доставлять у найсвіжішому вигляді.

Де купити свіжі квіти?

Закуп квітів оптом можна зробити на сайті перевіреного постачальника 8opt.com.ua. Доставка здійснюється по всій Україні на будь-яку дату. Маючи у розпорядженні велику кількість якісних кольорів, ви можете прикрасити приміщення та створити арку для молодят самостійно. Можна запросити до роботи флориста. Такий варіант оформлення вийде набагато дешевше, ніж замовлення прикраси зали в івент-агенціях.

Поради з прикраси урочистостей

Вишукане прикраса столів та фотозони обов'язково приверне увагу. Однак варто переконатися, що квітів не надто багато. Немає сенсу додавати деталі насильно, тому що занадто велика їхня кількість може створити відчуття хаосу. Крім того, гостям може бути незручно діставати тарілки з фруктами та тістечками – вони намагатимуться не перевернути вазу та не пошкодити прикраси. Щоб цього не сталося, варто вибирати масивні вази, які не займають великої поверхні столу, а прикрашають його і впадають у вічі. Якщо винуватці урочистостей сядуть за прямокутний стіл, перед ними можна поставити гарну квіткову композицію – настільки витончену, що вона не приховає за собою головних героїв церемонії. Її частини можуть звисати зі столу та опускатися на підлогу.

Квіти повинні бути живими та свіжими - штучні квіти навряд чи підійдуть. Троянди та гербери – це класика. Якщо купити квіти оптом, то для весільної церемонії можна додатково зібрати букет нареченої. Тоді торжество буде витримане в одному стилі та кольоровій гамі.

Підбір декорацій під характер приміщення

Коли вечірка проходить у не типовому для весілля місці - наприклад, у готелі або вибраному ресторані, ви можете дозволити собі більше квіткових мотивів, які зроблять його більш урочистим та святковим. Для красивих зрізаних кольорів вам не знадобляться великі та ефектні банти або надлишок декоративних стрічок. Магазин 8opt.com.ua пропонує купити найпопулярніші види рослин, вид яких самодостатній без зайвого декору. Вартість/ціна залежить від обсягу замовлення та розраховується індивідуально.  

Замовити квіти оптом