Троянди – це класика у флористиці. Їх купують на день народження, весілля, ювілей, новосілля, випускний. Ця рослина настільки універсальна, що будь-який флорист використовує її практично у будь-якій композиції. Варто зауважити, що магазини, які займаються продажем квітів, замовляють троянди оптом від виробника.

Переваги квітки:

  1. популярність;
  2. ціна;
  3. невибагливість;
  4. довговічність (порівняно з більш ніжними рослинами);
  5. широка кольорова гама.

Дуже важливо, де ми купуємо троянди. Радимо купувати квіти у виробника. На жаль, не всі мають теплицю з трояндами по сусідству, і доводиться покладатися на посередників. Посередників по дорозі квітки від виробника до магазину може бути кілька. Якщо купувати троянди на квітковому ринку, то кількість посередників простежується за ціною та зовнішнім виглядом рослин. Чим довше ланцюг поставки, тим більше затримок та проблем може з'явитися після замовлення.

Зверніть увагу на те, звідки беруться троянди - від національних садівників або з інших країн. Період декоративності зрізаних троянд, залежно від сорту та умов, у яких вони росли, становить близько 14 днів. Якщо вони витратили 10 днів на шляху до вас, то через 2 дні можуть засохнути. Куплені в 8opt.com.ua троянди йдуть безпосередньо від виробників. Магазин працює тільки з перевіреними садівницькими організаціями та гарантує свіжість рослин. Замовити будь-який об'єм кольорів можна через сайт компанії. Для постійних клієнтів запроваджено програму лояльності. Кожна знижка чи акція заощаджує бюджет та допомагає підвищити дохід від реалізації рослин.

Як зберегти свіжість оптової закупівлі троянд?

Після придбання великого обсягу кольорів, необхідно їх правильно зберігати, щоб продовжити життя і зберегти привабливий зовнішній вигляд. Вода з крана не рекомендується. Кип'ячена вода буде набагато кращою (кімнатної температури) або фільтрованою. Воду міняємо щодня. Рекомендується поєднати заміну води з обрізанням кінців пагонів, і термін життя зрізаних троянд значно триватиме.

Якщо ви продаєте троянди в коробці, флористичну губку можна промити водою з додаванням спеціального кондиціонера. Пам'ятайте, що вода з губки забирається квітами, і потрібно її змочувати кожні 3-4 дні.

Троянди від виробника