Флористу необхідно знати, скільки рослин потрібно купити, щоб запропонувати покупцеві свіжі варіанти. Також важливо вміти швидко продати квіти, тому що наступного дня вони можуть виглядати не так привабливо.

Квіти, які ми купуємо з святкових приводів (або без приводу), проходять серйозний шлях, щоб потрапити до квіткового магазину. Флористи отримують інформацію із різних джерел. Завдяки цьому вони можуть запропонувати своїм покупцям місткий асортимент.

Традиційні квіти, з яких можна складати різні букети та вишукані оригінальні квіткові композиції, користуються у покупців великою популярністю. Завезені здалеку рослини - одні з найдорожчих, вони походять із далеких країн, і, отже, їхня імпортна вартість висока. Екзотичні квіти мають долати тисячі кілометрів, перш ніж вони потраплять до квіткового магазину. Набагато дешевше купувати в Україні квіти оптом безпосередньо від виробника.

Тепер не потрібно їхати до Нідерландів, щоб купувати квіти на голландській біржі. Ми можемо замовляти квіти в інтернет-магазинах, які набувають все більшої популярності, і все більше і більше компаній пропонують цей спосіб покупки. Виробники та квітникарі приділяють велику увагу експорту квітів, тому виправдовують очікування покупців. Завдяки впровадженню функціональних та технологічних рішень компанія отримає нових клієнтів, користуватиметься престижем та репутацією.

Квіти можна купити на квіткових ринках, в Інтернеті або у оптових торговців квітами. До надійних оптових продавців належить компанія 8opt.com.ua. На сайті компанії можна замовити найпопулярніші флористичні позиції. Доставка квітів оптом проводиться в будь-яку точку країни оперативно та злагоджено. Квіти перевозять у спеціальних вантажівках, у яких рослинам забезпечується відповідна температура та вологість. Крім того, квіти перевозять у великих ящиках, щоби не розчавити їх. Для постійних клієнтів діє спеціальна знижка, що дозволяє помітно знизити вартість товару та підвищити прибуток від роздрібного продажу. 

Переваги покупки в 8opt.com.ua:

  1. оперативна доставка;

  2. популярні позиції;

  3. регулярне оновлення каталогу;

  4. знижки та акції.

Замовлення кольорів оптом здійснюється через сайт компанії або форму зворотного зв'язку. Наші менеджери консультують у телефонному режимі та допомагають оформити заявку.

Доставка квітів оптом