Квіти - один із найпопулярніших подарунків на жіночий день. У цьому немає нічого дивного, адже рослини тішать своєю красою та кольором. Це елегантний та ненав'язливий подарунок. Виявляється, у цій сфері також є тенденції і навіть правила. Тут важливу роль відіграє вид і фарбування рослин.

Магазин 8opt.com.ua включає квіткові пропозиції для кожної дівчини, завдяки яким можна ощасливити не лише жінок, які отримали букети, а й власників квіткових магазинів. Замовити тюльпани оптом до 8 березня – тлумачна ідея, як для флористів, так і для звичайних користувачів.  

Школи, університети

Жіноче свято 8 березня традиційно вимагає солідного букету на подарунок викладачеві. Якщо купувати в роздріб, то свято обійдеться набагато дорожче. Купити оптом тюльпани до 8 березня – відмінне рішення для учнів, студентів та їх батьків. На сайті 8opt.com.ua доступне замовлення упаковок по 50 штук. З такої кількості можна сформувати пристойні букети та не переплатити, адже напередодні свята ціни на тюльпани збільшуються у 2-3 рази.

Корпоративи

Багато компаній мають традицію вітати жінок-співробітників з 8 березня. Купувати букети кожній представниці прекрасної статі накладно. До того ж, вимагає час та ресурс, щоб вибрати букети та доставити їх. Якщо ж планується корпоратив, то на прикрасу зали буде потрібно окремий кошторис. Можна урізати кошторис у кілька разів без втрати якості. Алгоритм простий:

  1. Купити тюльпани на 8 березня оптом на сайті 8opt.com.ua.

  2. Оформити доставку прямо в офіс.

  3. Розділити загальну кількість кольорів на кількість необхідних букетів.

  4. Рослини, що залишилися, використовувати як декор приміщення.

Найкрасивіші квіти для мами та бабусі

Жіночий день - чудова можливість висловити свої почуття не тільки до партнера, а й до інших близьких до вашого серця жінок. Зробити подарунок варто мамам та бабусям, які обов'язково оцінять гарний жест.

Компанія 8opt.com.ua. пропонує опт від 50 тюльпанів. Ви можете створити кілька маленьких букетів для своїх близьких або здивувати дорогих жінок великими композиціями з тюльпанів. Дешево купити квіти до свята та замовити зручну доставку можна на сайті компанії. Вартість замовлення залежить від обсягу та обраної позиції товару.

Тюльпани оптом на 8 березня